středa 1. června 2016

Yarn Along 1

petra-plete
Mockrát děkuji Belle, u které jsem si poprvé všimla této skvělé iniciativy. Každou středu se budu snažit zapojit a podělit se nejen o to, co pletu, ale i čtu. :-)
Rozpletených projektů mám více než mám odvahu vůbec zmínit, ale dnes mám důkaz, že nic z toho není marné a na vše dojde. Je to totiž projekt, který jsem začala loni na konci léta. Na podzim po porodu byl odklizen na neurčito a až teď s příchodem teplého počasí na něj zase přišla chuť. Je to tunika Still Light od Veery Valimaki. Pletu na 3mm jehlicích z Baby Alpaca Silk. Zatím jsem stále u sedla a už několikrát jsem si říkala, jestli to byl dobrý nápad, plést tuniku z tak tenké příze, ale stále se moc těším na výsledek, takže to dám!

Co se týče čtení, mám poslední dobou docela mezery, nic moc nového nehledám, jen od svých oblíbených autorů čtu nově vydané knihy. Jednou takovou je právě Tell the Wind and Fire od Sarah Rees Brennan. Sarah má takový zvláštní styl psaní, velmi čtivý a originální. Verdikt nad touto knihou ještě nebyl vynesen, ale její dřívější díla bych doporučila všem co mají rádi young adult urban fantasy.

1 komentář:

  1. Supér, tak jsem se dočkala :)
    U mě jen ty knížky jsou docela potíž, nestíhám tolika čtení, ale snažím se a nevzdávám ;)

    OdpovědětVymazat